Cuma Mesajları Resimli Yeni

Cuma Mesajları Resimli Yeni

Bu sayfamızda cuma mesajları resimli indir, cuma mesajları resimli yeni, cuma mesajları resimli facede paylaş, cuma mesajları resimli facebook paylaş, Cuma Mesajları Resimli Yeni hazırladık. Yeter ki siz okuyun.

Cumanız hayırlı, mübarek olsun. Rabbim yapacağınız hayırlı duaları kabul buyursun.

***HAYIRLI CUMALAR***

Rabbim kendisine hakkıyla kul, Resulüne hakkıyla ümmet olmayı nasip etsin. Hayırlı bir insan, güvenilir bir dost olabilmeyi nasip etsin. Hepimizin Cumasını mübarek etsin.

*

Cumalar hayır kapısıdır bilene. Dualar kurtuluş yoludur, o yola girene. Yollar hep aynı yere çıkar azimle ilerleyene. Rabbim ayaklarımızı dosdoğru yolda yürüt. Bizi dosdoğru yoldan şaşırtma. Amin. Hayırlı Cumalar.

*

Hadisi Şerif: “Ey Allah’ım! Ey Rabbimiz! Bize dünyada iyilik, güzellik ve nimet ver, ahirette de iyilik, güzellik ve nimet ver ve bizi ateş azabından koru.” Cumanız hayırlı olsun.

*

“Arabın Arap olmayana, Arap olmayanın da Arap üzerinde bir üstünlüğü yoktur. Üstünlük ancak takvadadır.”(hadis) Hayırlı Cumalar.

*

Ey iman edenler, rükû edin, secde edin, Rabbinize kulluk edin ve hayır işleyin ki kurtuluşa eresiniz. (Hac, 22/77) Hayırlı Cumalar.

*

Lokman 17:”Yavrum! Namazı dosdoğru kıl. İyiliği emret. Kötülükten alıkoy. Başına gelen musibetlere karşı sabırlı ol. Çünkü bunlar kesin olarak emredilmiş işlerdendir.” Cumanız kutlu, hayırlı dualarınız kabul olsun.

*

“Allahım! Açlıktan sana sığınırım. Çünkü açlık, ne kötü bir arkadaştır. Hainlikten de sana sığınırım. Çünkü hainlik, ne kötü bir sırdaştır.”(Hz. Muhammed )Hayırlı Cumalar.

Tüm okurlarımızın Cumasını tebrik eder, hayrlara vesile olmasını niyaz ederiz.

Paylaşmak güzeldir.

Yorumlarınızı Bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir