Renkler Kavramı Etkinlik Sayfaları

Renkler Kavramı Etkinlik Sayfaları

Renkler kavramı okul öncesi etkinlik sayfaları, renk kavramı çalışma sayfaları, okul öncesi renk kavramı etkinlikleri,okul öncesi renk öğretimi etkinlikleri

Çocukların dünyası renklidir. Renkli eşyaları severler ve boyamaya bayılırlar. Bazende evin duvarlarını boyarlar. Hayal dünyalarını çizerek ve boyayarak ifade ederler.

Okul öncesi çocuklar için renklerin öğretimini kolaylaştıracak renkler etkinlik sayfalarını sizler için hazırladık. Önce oğlumuzla birlikte yapıyoruz hepsini. Sonra internet sayfamızda yayınlıyoruz.

Paylaşmak güzeldir.

2 thoughts on “Renkler Kavramı Etkinlik Sayfaları

  1. Merhaba
    Ben yurt disinda yasiyorum ve ana okulu ogretmeniyim oglunuzla hazirlamis oldugunuz bu calismalar gercekten cok egitici ve basarili . Ben de ogrencilerime renkler kavramini ogretmeye calisiyorum simdi ve sizi calismalarinizin cok faydasini gorecegime inaniyorum.Gunlerdir arastirma yapiyorum internet uzerinden ama tam istedigim gibi calismalar bulamamistim taki sizin calismalarinizi gorene kadar.Yurt disinda oldugum icin Turkce kitablar bulmakta zorlaniyorum o yuzden tesekur etmek istemistim …..

    • Faydalı olabildiğimiz için çok mutlu olduk. Size ve öğrencilerinize başarılar dileriz.

Yorumlarınızı Bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir