Okul Öncesi Çizgi Çalışmaları

Okul Öncesi Çizgi Çalışmaları

bu bölümde Yazı Yazma Öncesi Çizgi Çalışmaları, çizgi çalışmaları, çizgi çalışması örnekleri, okul öncesi çizgi çalışmaları örnekleri, çizgi çalışmaları okul öncesi, çizgi çalışmaları boyama, Okul Öncesi için Çizgi Çalışmaları, Okul Öncesi Çizgi Çalışmaları (El Göz Koordinasyonu Etkinlikleri) bulunur.

Bu sayfada noktalı çizgi çalışmaları, 4 5 yaş çizgi çalışmaları, el göz koordinasyonu çalışmaları, ana sınıfı çizgi çalışmaları, ana okulları için çizgi çalışmaları bulunmaktadır.

4-5 yaş ve okul öncesi çocuklarınıza el göz koordinasyonunu geliştirici etkinlikleri bu bölümde bulabilirsiniz. Yazı yazmayı öğrenmeden yapılan çizgi çalışmaları çocuklar için oldukça faydalı olacaktır. Hem eğlenceli etkinlikler yapacak hemde 1. sınıf için hazırlık yapmış olacaksınız. Her etkinlik sistemli bir şekilde hazırlamıştır. Etkinlikleri sıra numarasına göre uygulamanızı tavsiye ederiz. İster evde uygulayın ister kreşte zorluk derecelerine dikkat etmelisiniz.  Bu etkinlikler çocukların kalem tutma becerilerini geliştirmektedir. Algılama kapasitelerini arttırarak öğrenme hızını olumlu yönde etkilemektedir.

Okul öncesi yaşlarındaki çocuklar öğrenmeye ve gelişmeye oldukça açıktır. Sevgi ve ilgiyle etkinlikleri uygulayarak okul öncesinde eğitim hayatına iyi bir hazırlık yapmış olursunuz.

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir