Hayırlı Cumalar Resimli Mesajları Facebook

Hayırlı Cumalar Resimli Mesajları Facebook

Bu sayfamızda hayırlı cumalar mesajları 2019, resimli hayırlı cumalar sözleri, cuma mesajları resimli, cuma mesajları indir, hayırlı cumalar resmi indir, Hayırlı Cumalar Resimli Mesajları Facebook bulunmaktadır. Tüm www.arabuloku.com takipçilerine hayırlı cumalar diler, cuma günü yapacağınız dualarınızın kabul olmasını Yüce Allah’tan temenni ederiz.

Ey iman edenler! Hepiniz topluca barış ve güvenliğe (İslam’a) girin. Şeytanın adımlarını izlemeyin. Çünkü o, size apaçık bir düşmandır. (Bakara,208) Hayırlı Cumalar.

*

“İnsanlara merhamet etmeyene Allah da merhamet etmez.”(Hadisi Şerif) Rabbim merhamet eden ve edilen kullarından eylesin. Cumamız mübarek olsun.

*

“…Allah’ım, ciddi ve şaka yollu yaptıklarımı, yanlışlıkla ve bilerek işlediğim günahlarımı affeyle. Bütün bu kusurların hepsi bende vardır…”(Hadisi Şerif) Cumamız mübarek olsun.

hayırlı cumalar mesajları 2019, hayırlı cumalar sözleri 2018, cumanız mübarek olsun resmi, hayırlı cumalar mesajları 2020, Hayırlı Cumalar Resimli resimsiz, anlamlı Mesajları Facebook, Hayırlı Cumalar Resimli resimsiz anlamlı Mesajları watsap, Hayırlı Cumalar Resimli anlamlı güzel yeni Mesajları sözleri duaları

Paylaşmak güzeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mıknatıs

almanca alfabesi

Tüyap Çiçekçi 

seo 

içerik

web site 

iktisat