Elif-Ba Boyama Sayfaları

Elif-Ba Boyama Sayfaları

Bu sayfada elif ba boyama sayfaları, Elif-Ba Boyama Sayfaları indir, elif ba boyama etkinliği, elif ba harfleri boyama oyun, elifba boyamaları, Elif-Ba Boyama oyunu, Elif-Ba Boyama sayfaları indir, kuran harfleri boyama bulunmaktadır.

Kurαnı Kerimi öğrenmek ve öğretmek dinimizin emrettiği dαvrαnışlαrdαndır. Çocuklαrınızα eğlenerek boyayarak elif-ba yı öğretebilirsiniz. Hαfızαlαrı çok kuvvetli olαn çocuklαr öğrendiklerini tekrαr ettikçe pekiştirir ve kαlıcı öğrenme gerçekleşmiş olur. Sizler için hαzırlαdığımız bu boyαmα sαyfαlαrı ile çocuklαrınızın öğrendiği Αrαpçα hαrfleri zihinlerinde kαlıcı hαle dönüştürebilirsiniz. Herkese kolay gelsin.

Elif harfi boyama, be harfi boyama, te harfi boyama, se harfi boyama, cim harfi boyama, ha harfi boyama, hı harfi boyama, rı harfi boyama, zel harfi boyama, sin harfi boyama, şın harfi boyama, arapça harfler boyama

 Diğer boyama sayfalarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. 

Okul Öncesi Elif-Ba Boyama Sayfaları 2

Okul Öncesi Elif-Ba Boyama sayfaları 3

Kur’an okuyunuz. Çünkü Kur’an, kıyamet gününde kendisini okuyanlara şefaatçı olarak gelecektir” buyururken işittim, demiştir. (Müslim, Müsâfirîn 252.)

Bismillahirrahmanirrahim.

Şüphesiz bu Kur’an sana, hüküm ve hikmet sahibi, hakkıyla bilen Allah tarafından verilmektedir. (NEML suresi 6. ayet)
Bu, kendisinde şüphe olmayan kitaptır. Allah’a karşı gelmekten sakınanlar için yol göstericidir. (BAKARA suresi 2. ayet)

Paylaşmak güzeldir.

1 Comment

  1. Güzel bir çalışma olmuş. çok faydalı olacak öğrencilerim için. Yalnız ”dal”, ”zel” harfi yok ve ”ze” harfi de ”zel” harfi diye yazılmış. bunlar olursa tamam olacak. Ellerinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir