Bayram Mesajları 2020

Bayram Mesajları 2020

BAYRAM MESAJLARI

En güzel Bayramı mesajları, bayram mesajları resimli indir, en yeni bayram mesajları, 2018 bayram mesajları, resimli bayram mesajları 2019, En güzel Bayramı mesajları yazılı. Bu bölümde arabuloku.com takipçileri için hazırladığımız bayram mesajlarını bulacaksınız. Yeter ki siz okuyun.

bayram mesajı facebook

Kardeşliğin pekiştiği, sevgilerin birleştiği, dillerin duada, gönüllerin dostlukta buluştuğu bu gün Rabbim, mutlu, umutlu, sevgi dolu bayramlar nasip etsin.

 

Tuttuğumuz orucun bir hediyesi olan Ramazan Bayramına ulaştıran yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Bayram neşesinin tüm insanlığı sarması dileğiyle. Hayırlı bayramlar.

Bayramın bereketi, bolluğu hanelerimizi şenlendirsin. Rabbim, yapacağınız duaları zulüm altında bayram yapamayan kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile kılsın. Bayramınız kutlu olsun.
bayram mesajı twitter

Bayramın size, ailenize ve tüm İslam alemine sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!

Yüreğinizde kocaman bir sevgi, günleriniz hep mutlu, sevdikleriniz hep yanınızda, yüzünüz hep güleç ee daha ne olsun. Bayramınız kutlu olsun.

Hayalleriniz gerçek, mutluluğunuz daim, dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

Bayramınız kutlu, aileniz huzurlu, sofranız bereketli, yüreğiniz umutlu, ömrünüz hayırlı olsun. Hayırlı bayramlar.

Rabbim İslam’ın nuruyla aydınlanan bir yol, peygamber rehberliğinde bir istikamet ve Kuranı yaşayan bir kalp nasip etsin. Bayramın mübarek olsun.

Bugün ellerinizi herkes için açın. Melekler ellerinizi güllerle doldursun. Bugün yüreğiniz herkes için çarpsın. Rabbim yüreğinizi yumuşatsın. Bugün herkesin, hepimizin bayramı mübarek olsun. Bayram hayırlara vesile olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Rabbim, bizleri, Sıratı Mustakimden, sevdiklerinden ve sevdiklerimizden ayırmasın! Savaşların olmadığı hayırlı ve bereketli bayramlar dileğiyle. Bayramınız mübarek olsun.

Paylaşmak güzeldir.

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mıknatıs

almanca alfabesi

Tüyap Çiçekçi 

seo 

içerik

web site 

iktisat