Son Kamelya Kitap Özeti

SON KAMELYA KİTAP ÖZETİ

Bu sayfada son kamelya özet, son kamelya roman özeti, son kamelya özeti, son kamelya özet kısa, son kamelya kitap özeti bulunmaktadır. 

*Sarah JIO*

Son Kamelya Kitap Özeti

Kitabın Konusu

Roman biri 1940 diğeri 2000 yılında  aynı köşkte yolları kesişen iki kadının hikayelerini anlatıyor. Roman farklı zaman dilimlerinde yaşamış  kadınların geçmişle yüzleşmeleri ve sırları ortaya çıkaran yıkıcı sonuçlarla hayatlarına yeni bir yol vermelerini konu alıyor. İngiltere kırsalındaki Livingston Köşkünün sırları herkesin hayatını değiştirecektir.

1940 yılında güzel ve genç Flora kendisini uluslararası çiçek kaçakçılığının tam ortasında bulacaktır.  Yaşlı anne ve babasının ekonomik sıkıntılarını gidermek ve onları korumak için Amerika’dan İngiltere kırsalına doğru bir yolculuğa çıkar. Livingston Köşkü’nde annelerini yeni kaybetmiş dört çocuğa dadılık yaparken türünün tek örneği olan bir kamelyayı Middlebury Pembesini aramaktadır.. Fakat her şey planlandığı gibi gitmemiştir. Livingston Köşkü’nün güzel ve asil leydisi Anna Livingston şüpheli bir şekilde ölmüştür. Flora kamelyayı bulmak için geldiği köşkte sırlarla dolu bir ailenin içinde gerçek aşkı bulacaktır.

Addison, 2000 yılında İngiliz eşiyle Amerika’da yaşamaktadır. Geçmişin karanlık gölgesini arkada bırakmak için kendisini Livingston Köşkü’nde bulacaktır. Yıllar önce yaşanmış olaylar ve sırları çözerken Addison geçmişin korkuları ile yüzleşecektir. Esrarengiz bir şekilde kaybolan kızlar, Leydi Anna’nın şüpheli ölümü,  türünün tek örneği olan bir kamelya çözülmemiş sırlar olarak Addison’ı beklemektedir. Addison, Livingston Köşkü’nün sırlarını çözdüğünde hayatının düğümünü de çözmüş olacaktır.

son kamelya sarah jio Kitabın Bilgileri

Yazar: Sarah JIO

Sayfa Sayısı: 345

Yayın Evi: Arkadya

Yayın Tarihi: 2014

Son kamelya, kitapları ile son yılların popüler yazarlarından Sarah JIO’ nun yazdığı en özel romanlardan bir tanesi. Kurgusu ve okuyucu yormayan akıcılığıyla okumaktan zevk alacağınız bir roman.

Bu makalemizde sarah jio son kamelya özet, son kamelya özeti sarah jio, son kamelya romanı özeti ve hakkında bilgiler, son kamelya uzun özet, son kamelya kitabının özeti, son kamelya sarah jio özet bulunmaktadır. 

Paylaşmak güzeldir.

2 thoughts on “Son Kamelya Kitap Özeti

Yorumlarınızı Bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir