Resimli Cuma Mesajları İndir

Resimli Cuma Mesajları İndir

Bu bölümde resimli cuma mesajları, resimli cuma mesajları 2018, resimli cuma mesajları 2019 indir, Resimli Cuma Mesajları İndir, resimli cuma msj hazırladık. Yeter ki siz okuyun.

Rabbim yapacağınız duaları kabul eylesin. Bu duaları İslam aleminin kurtuluşuna vesile eylesin. Cumanızı hayırlı eylesin. Hayırlı Cumalar

*HAYIRLI CUMALAR*

“Ey Allah’ım! Ey Rabbimiz! Bize dünyada iyilik, güzellik ve nimet ver, ahirette de iyilik, güzellik ve nimet ver ve bizi ateş azabından koru.”(Hadis) Cumanız mübarek olsun.

*

“(İnsanı) helâk eden şu yedi şeyden kaçının. Onlar nelerdir ya Resulallah? dediler. Bunun üzerine: Allah’a şirk koşmak, sihir, Allah’ın haram kıldığı cana kıymak, faiz yemek, yetim malı yemek, savaştan kaçmak, suçsuz ve namuslu mümin kadınlara iftirada bulunmaktır.” Hayırlı Cumalar.

*

“Yavrum! Namazı dosdoğru kıl. İyiliği emret. Kötülükten alıkoy. Başına gelen musibetlere karşı sabırlı ol. Çünkü bunlar kesin olarak emredilmiş işlerdendir.” (Lokman 17) Cumanız mübarek olsun.

*

Hz. Peygamber; “İnsanlara merhamet etmeyene Allah da merhamet etmez.”Cumanız mübarek olsun.

*

“Rabbimiz! Senin indirdiğine iman ettik ve Peygamber’e uyduk. Artık bizi (hakikate) şahitlik edenlerle beraber yaz.”Âl-i imrân, 3/53 Cumanız hayırlı, dualarınız kabul.

*

Tüm okurlarımıza hayırlı günler dileriz. Cumanız mübarek, dualarınız kabul olsun.

Paylaşmak güzeldir.

Yorumlarınızı Bekliyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir